Ultenic U18 PowerPro fără fir aspirator - de ce merită să-l încercați? Acest aspirator fără fir este ajutorul ideal pentru gospodăriile moderne, oferind performanțe ridicate și utilizare convenabilă.

Aspirator fără fir Ultenic U18 PowerPro


Fondată în 2012, Geekbuying este o platformă globală de comerț electronic în care peste 5 milioane de utilizatori din întreaga lume au încredere. Magazinul este specializat în produse tehnologice inovatoare, de la biciclete electrice și dispozitive inteligente pentru casă, până la imprimante 3D și gravatoare laser.

Aspiratorul fără fir Ultenic U18 PowerPro: 5 motive pentru care îl veți adora! 1
Cu centre în UE, SUA și Marea Britanie, precum și un centru de reparații UE în Polonia, Geekbuying oferă livrare rapidă, fără taxe vamale și servicii post-vânzare fiabile, cu o garanție de până la doi ani.
Fiind un magazin certificat de Trustpilot cu un rating mediu de 4,4/5.


Mic de statura
Ce este asta?
Aspirator fără fir
Ce știi?
Putere de aspirare de 55 kPa, timp de funcționare de 80 de minute, tub pliabil
Cât costă?
44 271 ft
Pentru cine este bun?
Pentru proprietarii de animale de companie, apartamente mari, curățenie rapidă

Produsul poate fi achiziționat în magazinul Geekbuying la adresa ULTNU18 cu cod de cupon 44 271 ftExpediat dintr-un depozit necunoscut.

Click aici pentru pagina produsului: Aspirator fără fir Ultenic U18 PowerPro

Esența în 30 de secunde

  • Putere de aspirare 55 kPa – Cu motorul de 600W, îndepărtează orice murdărie.
  • Timp de funcționare 80 de minute – Puteți curăța o suprafață de până la 260 m² cu o singură încărcare.
  • Tub pliabil – Zonele de sub mobilier devin ușor accesibile.

Aspirator fără fir Ultenic U18 PowerPro cu accesorii

De ce să alegi Aspirator fără fir Ultenic U18 PowerProt?

1. Putere mare de aspirare și filtrare eficientă

Aspiratorul fără fir Ultenic U18 PowerPro are o putere de aspirare de 55kPa și un motor de 600W, care asigură îndepărtarea eficientă a prafului, resturilor și părului de animale. Sistemul de filtrare cu 6 straturi, completat de un filtru HEPA, garantează un aer curat.

2. Durată lungă de viață a bateriei și afișaj inteligent

Cu o autonomie de funcționare fără fir de până la 80 de minute, aspiratorul fără fir Ultenic U18 PowerPro este potrivit pentru curățarea suprafețelor mari. Afișajul LED inteligent arată nivelul bateriei și modul curent în timp real.

3. Perie anti-încurcare și design flexibil

Peria special concepută anti-încurcare previne încurcarea părului și a părului de animale de companie, facilitând curățarea. Tubul pliabil facilitează accesul sub mobilier, cum ar fi sub paturi sau canapele.

4. Întreținere ușoară și depozitare practică

Aspiratorul fără fir Ultenic U18 PowerPro dispune de un sistem de golire a recipientului de praf cu un singur buton și de un filtru HEPA lavabil, simplificând întreținerea zilnică. O stație de încărcare montată pe perete oferă economie de spațiu pentru depozitare și încărcare.

5. Accesorii versatile și ușurință în utilizare

Aspiratorul fără fir Ultenic U18 PowerPro este livrat cu o serie de accesorii practice, cum ar fi o perie lată pentru podele, un accesoriu pentru spații înguste și accesorii multifuncționale. Acestea pot curăța eficient podelele, tapițeria, colțurile și chiar mașinile.

Aspirator fără fir Ultenic U18 PowerPro cu tub pliabil

Pentru cine NU este?

Aspiratorul fără fir Ultenic U18 PowerPro nu este ideal pentru cei care locuiesc exclusiv într-un apartament mic și curăță rar, deoarece durata lungă de funcționare și performanța ridicată sunt mai eficiente în spații mai mari. Pentru cei cărora le pasă de volumul difuzoarelor tronsmart bang 2 sau tronsmart halo 300, acest aspirator nu va oferi o experiență muzicală.

Specificații pe scurt

  • Performanţă: Motor de 600 W, putere de aspirare 55 kPa
  • Baterie / capacitate: 2500 mAh, autonomie a bateriei de până la 80 de minute
  • Dimensiune / greutate: 365×130×270 mm / 3.34 kg
  • Capacitate recipient praf: 1 litru

Aspirator fără fir Ultenic U18 PowerPro cu montare pe perete

Produsul poate fi achiziționat în magazinul Geekbuying la adresa ULTNU18 cu cod de cupon 44 271 ftExpediat dintr-un depozit necunoscut.

Cumpărați aici:

Aspirator fără fir Ultenic U18 PowerPro

Conținut similar pe site-ul nostru


Acesta nu este un test, ci o prezentare de produs, scrisă pe baza datelor furnizate de distribuitor.


FAQ

Î: Cât timp durează bateria cu o singură încărcare?
Aspiratorul fără fir Ultenic U18 PowerPro funcționează până la 80 de minute cu o singură încărcare, ceea ce este suficient pentru a curăța până la 260 m².

Î: Cât de puternică este aspirația?
R: Aspiratorul are o putere de aspirare de 55 kPa și un motor de 600 W, ceea ce este excelent pentru îndepărtarea prafului, a resturilor și a părului de animale.

Î: Există o perie care nu se încurcă?
R: Da, aspiratorul fără fir Ultenic U18 PowerPro este echipat cu o perie special concepută, anti-încurcare, care minimizează încurcarea părului și a părului de animale.

Î: Recipientul de praf este ușor de curățat?
R: Da, aspiratorul are un sistem de golire a recipientului de praf cu un singur buton, iar filtrul HEPA este, de asemenea, lavabil, ceea ce simplifică întreținerea.

Î: Ce accesorii sunt incluse în pachet?
R: Pachetul include o perie lată pentru podea, un accesoriu pentru spații înguste, o perie 2 în 1, un tub pliabil, 2 filtre HEPA, o stație de încărcare montată pe perete și alte accesorii practice.

Î: Pe ce tipuri de suprafețe poate fi folosit?
Aspiratorul fără fir Ultenic U18 PowerPro este excelent pentru curățarea podelelor dure, a covoarelor, a tapițeriei și a colțurilor, dar poate fi folosit și în mașină.

Î: Care este timpul de încărcare?
R: Încărcarea completă a bateriei aspiratorului durează 4-5 ore.

Î: Cât de puternic este nivelul de zgomot?
R: Nivelul de zgomot al aspiratorului fără fir Ultenic U18 PowerPro este ≤78dB, ceea ce reprezintă media dispozitivelor din aceeași categorie.

Î: Cum este sistemul dumneavoastră de filtrare?
R: Aspiratorul are un sistem de filtrare cu 6 straturi, care, combinat cu un filtru HEPA de înaltă eficiență, asigură un aer curat și o separare eficientă a prafului.

Î: De unde pot cumpăra aspiratorul fără fir Ultenic U18 PowerPro?
A: Aspiratorul poate fi achiziționat de la magazinul Geekbuying și ULTNU18 Îl poți obține la reducere cu un cod de cupon.


Mai multe cupoane și oferte pe kupon.hoc.hu!

Abonează-te la canalul nostru de YouTube!